گروه صنعتی فن آوران در سال 1384 با هدف تولید و تامین تجهیزات خط رنگ پودری تاسیس گردید و بر پایه تجربیات گذشته ، شناخت کامل صنعت و بازار رنگ و اعتقاد راسخ به اصل کیفیت بعنوان تنها راز ماندگاری با بهره گيري از كارشناسان مجرب همواره در كنار مشتريان بوده است. عمده فعاليت اين شرکت در زمينه تولید در بخش تجهيزات خط رنگ پودري ، طراحي و مشاوره، اجرا و نصب تجهيزات صنعتي خط رنگ شامل سيستمهاي شستشو، كابين پاشش، دستگاه پاشش پودري دستي و اتوماتيك، سیستم کنترل مرکزی، سيستمهاي پيشرفته بازيافت پودر، ربات پاشش پودری ، خشك كن ، سیستم تامین پودر (Powder Center )، الک ترانسفر، كوره هاي پخت رنگ و سيستمهاي دکورال مي باشد. این شرکت محصولات خود را با کیفیت بالا و عملکرد مناسب با نام تجاری ELCOAT به بازار عرضه نموده است که شمارگان فروش مدل های مختلف دستگاه پاشش پودری تا پایان نیمه اول سال 1397 از مرز 2000 دستگاه گذشت.

در زمينه واردات نيز اين شرکت با توجه به تخصص و مهارت پرسنل فني و بازرگاني و ارتباطات موثر با شرکتهاي معتبر بين المللي ، امکان واردات انواع خط رنگ ، تجهيزات صنعت رنگ پودري، تامين مواد اوليه شيميايي صنايع رنگ و رزين و نيز مواد مصرفي صنعت رنگ پودري نظير رنگ پودري و دکورال، کاغذ و فيلم دکورال از کشور چين دارد. در همین راستا، اين شركت، تامين كننده انواع رنگ پودري و دكورال و ده ها طرح كاغذ دكورال تحت نام تجاري ELCOAT مي باشد.

   گروه صنعتی فن آوران در طی 13 سال فعالیت، توانسته است خطوط رنگ متعددي را تجهیز، نوسازی و راه اندازی نماید. بزرگترین پروژه این شرکت تا کنون، راه اندازی اولین و بزرگترین خط رنگ پودری عمودي در ایران است که در این پروژه تعداد 48 دستگاه پاشش پودري ELCOAT در قالب 6 استند پاشش و یک استند کنترلر مرکزی با بالاترین دقت و کیفیت پاشش ممتاز، در این خط کار می کند.

   واردات و تجهيز این خط عظیم با همکاری بخش بازرگانی گروه صنعتی فن آوران انجام گردیده و سیستم های پاشش تامین شده از میان سایر سازندگان بعنوان سیستم منتخب، در کارخانه مشتری نصب و راه اندازی گرديد. همچنین، راه اندازي و اجراي بيش از 20 پروژه اتوماتيك پاشش پودري توسط اين شركت گوياي اقبال گسترده صاحبان صنايع در استفاده از سيستمهاي اتوماسيون ELCOAT و افزايش كارايي واحدهاي صنعتي است.

  اكنون خدمات مطلوب پس از فروش ، هزينه هاي پايين تعمير و نگهداري و قيمت مناسب قطعات يدكي، سبب حضور گسترده محصولات با كيفيت ELCOAT در بازار ( تجهيزات و مواد اوليه) در كارگاه و كارخانجات مختلف در سراسر ايران گرديده است. کارشناسان فني اين شركت به منظور ارائه محصولي مناسب ، آزمايشات متعددي براي بررسي و تائيد كيفيت محصولات به كار مي برند و برآيند فعاليت ها، تنها در جهت حفظ و كسب رضايت مشتري و كاهش خسارات ناشي از توقف خط توليد در واحدهاي صنعتي صورت مي پذيرد.

اهداف شرکت

  • تولید و تامین محصولات و  ارائه خدمات با بهترین کیفیت ، هزینه مناسب جهت تامین نظر حداکثری مشتریان
  • ارائه مشاوره فنی ، مهندسی و تخصصی در راستای حفظ منافع بلند مدت مشتریان
  • به روز رسانی و بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی در تولید محصولات
  • حمایت از صنعت داخلی و تعهد به اصل کیفیت در تولید محصولات و ارائه خدمات

  

همکاران تجاری

گروه صنعتی فن آوران در طی مدت فعالیت خود تا کنون، با شرکتهای مختلفی همچون دکورال ایتالیا، ایزی تکنیک ، استرانگ ترکیه، لوتک چین و یوروکم امارات همکاری داشته و کالاهای مورد نیاز را به سفارش مشتریان خود در قالب همکاری های بین المللی تامین و وارد نموده است. این شرکت توانایی دارد تا سفارشات مشتریان را بعد از بررسی های مالی و فنی انجام داده و کالای مورد نظر را از طریق همکاران تجاری خود وارد نماید. 

  همچنین این شرکت در طول مدت فعالیت خود شبکه فروش گسترده ای در داخل کشور ایجاد نموده که مشتریانی که در استانهای مرکزی، اصفهان، قزوین ، یزد، فارس و خراسان رضوی مایلند محصولات این شرکت را  از دفاتر این شرکت خریداری نمایند، می توانند با دفتر مرکزی تماس گرفته تا نمایندگانی استانی به ایشان معرفی شوند. 

   علاوه بر این، این شرکت از علاقمندان به همکاری در قالب نمایندگی استانی در سایر نقاط کشور دعوت می نماید. 

 

مدیریت

آقای مهندس افشین نجفی ، متولد 1351 تهران و فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشکده فنی دانشگاه تهران است. بیش از 18 سال است که در صنعت رنگ بعنوان تامین کننده تجهیزات خط رنگ پودری فعالیت  می کند. از سال 1384 با تشکیل گروه صنعتی فن آوران  و با هدف  فعالیت گسترده تر در این بخش ، مدیریت مجموعه ای را بعهده گرفت که اکنون به عنوان یکی از شرکتهای مطرح در تامین تجهیزات خط رنگ به بازار و صنعت رنگ شناخته می شود.

ارتباط مستقیم با مدیر عامل:
Najafgholi7363@yahoo.com
همراه: 09121764308

کارفرمایان

صنایع لوازم خانگي

يكي از بزرگترين كاربران بالقوة رنگ پودري، توليد كنندگان لوازم خانگي مانند يخچال، فريزر، مخلوط كن، ماشين لباسشوئي و ظرفشوئي، اجاق گاز و مايكروويو مي باشند.

صنايع ساختمان 

از جمله مشتریان این شرکت  در اين صنعت مي توان به سازندگان درب، پنجره، روكش هاي فلزي و پارتيشن ها كه در ساختمان هاي تجاري، آپارتمان ها و برج هاي بلند مرتبه استفاده مي شوند اشاره نمود. بخش مهمی از مشتریان این شرکت در صنعت آلومینیوم مشغول به کار هستند.

صنعت خودروسازي

توليدات سازندگان اين صنعت به دو گروه عمده تقسيم مي شود:

الف) تجهيزات زير بدنه مثل فنرها، قطعات فرمان، شاسي و …

ب) قطعات بيروني مثل رينگها، آينه و قاب شيشه، تيغه هاي برف پاك كن و …

مصنوعات فلزي

در این بخش  فعالان صنعت مبلمان خانگي، اداري و صنعتي، تختهاي بيمارستاني، تجهیزات پارک و گردشگاه ها، تجهیزات سيستم انبار، قفسه بندي، هواكش، دستگاه هاي ورزشي و كيس كامپيوتر، صنایع روشنایی ، سازندگان ماشین آلات و ابزار صنعتی از تولیدات و خدمات این شرکت و سایر شرکتهای مشابه استفاده می کنند.