دستگاه پاشش پودری

نسل پنجم دستگاه پاشش پودريELCOAT سري زيگما پلاس، با تغييرات اساسي در اجزاي اصلي و حفظ محاسن سري زيگما همچون ايستايي و پايداري دستگاه، امکان افزودن دو يونيت بر روي يک بدنه و پاشش همزمان با استفاده از يک مخزن توليد گرديده است. در بخش الکترونيک سيستم پاشش پودري، پاشش قطعات زاويه دار و کنج دار با تغيير و کنترل جريان به راحتي امکان پذير است. بر پايه همين مزيت مي توان، قطعات رنگ شده را مجدداً رنگ آميزي نمود. تپانچه اين دستگاه با تکنولوژي برتر کره ، ميزان جذب رنگ را افزايش داده و از اينرو گزينه اي مناسب براي پوشش هاي متاليک، چکشي و رنگهاي ويژه بشمار مي رود. کنترل پنل مجهز به دو پتانسيومتر جريان و ولتاژ است که به کمک نمايشگر ديجيتال مي توان ميزان هر يک را به دقت تنظيم نمود. سيستم انژکتور به طور کامل تغيير کرده که کيفيت بالاي آن ، امکان انتقال دقيق و روان پودر را فراهم مي کند. مزيت ديگر سيستم مدل زيگما پلاس، راه اندازي آسان و سريع آن است. از آنجا که سيستم بطور کامل مونتاژ و سپس بسته بندي شده، تنها کافي است اتصالات پنوماتيک ، ارت و برق دستگاه را وصل کنيد و براساس مطالب دفترچه راهنما، شروع بکار نماييد.

سایر مزایای دستگاه رنگ پاش پودری الکترواستاتیک

  • بهره گیری از قطعات مرغوب ایتالیایی، کره ای و تایوانی در سیستم الکترونیک و پنوماتیک دستگاه
  • استفاده از قطعات مصرفی با کیفیت با دوام بالا
  • تپانچه سبک با طراحی ارگونومیک که کار با دستگاه را تسهیل می کند.
  • تشکیل ابر یکنواخت پودر برای پوشش کامل سطوح
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب

مدلهای قبلی دستگاه پاشش پودری ELCOAT

شرایط استفاده از ضمانت نامه دستگاه رنگ پاش به چه صورت است؟

1 – دستگاههايي داراي گارانتي هستند كه داراي برگ ضمانتنامه معتبر يکساله ممهور به مهر گروه صنعتي فن آوران و شماره سريال دستگاه باشند. نماينده گروه صنعتي فن آوران برگ ضمانت نامه را پس از تنظيم صورتجلسه و تائيد خريدار مبني بر تحويل صحیح و سالم دستگاه پاشش پودري، به خريدار ارائه مي دهد.خريدار بايد در نگهداری برگ ضمانتنامه دقت کافی را مبذول دارد، زیرا المثنی صادر نمی گردد. بديهي است جهت استفاده از خدمات گارانتي ارائه برگ ضمانتنامه ضروري است.

2 – خدمات گارانتي فقط توسط کارشناسان فني گروه صنعتي فن آوران ارائه مي گردد.

3 – مدت ضمانت دستگاه پاشش پودري از تاريخ صورتجلسه نصب، به مدت 12 ماه براي يك شيفت كاري 8 ساعته است.

4 – خدمات ضمانت فقط شامل اشکالاتی می باشد که در اثر کارکرد طبیعی( با تشخیص و تائيد متخصصین واحد فنی گروه صنعتي فن آوران) ایجاد شده باشد. در اين صورت، در دوره گارانتي، دستگاه توسط اين شرکت بصورت مجاني تعمير و يا قطعات معيوب آن تعويض خواهد شد.

تبصره 1: هزينه سرويس ونظافت قطعات داخلي دستگاه كه به مرور زمان كثيف شده باشد، همچنين لوازم مصرفي ( شامل: نازلها و قطعات تفلوني، صفحه فلودايز و شلنگها ، الكترود هولدر و …) و اياب و ذهاب و اقامت كارشناس بعهده خريدار خواهد بود.

5 – هزينه ارسال و عودت دستگاه به دفتر شرکت، اياب و ذهاب و اقامت كارشناس جهت نصب و راه اندازي دستگاه به عهده خريدار مي باشد، لذا پيش از ارسال دستگاه، با نماينده شرکت بطور تلفني هماهنگ نماييد تا وجود قطعي مشکل تائيد شود.

6- در صورت تغيير مالكيت و محل دستگاه با اطلاع گروه صنعتي فن آوران، تعهدات شركت تا پايان مدت اعتبار ضمانت نامه ، به قوت خود باقي است.

دستگاه پاشش پودري چه زمانی شامل ضمانت نمي گردد؟

مخدوش شدن برچسب گارانتي یا سريال دستگاه، باز نمودن یونیت دستگاه پاشش پودری و دستكاري آن توسط افراد غير مسئول باعث ابطال ضمانت نامه می گردد. چنانچه به علت استفاده ناصحيح و غير اصولي از دستگاه و سهل انگاري ، قطعات آن خراب شود، جزء خدمات گارانتي محسوب نشده و كليه خسارات ناشي از آن و نيز اياب و ذهاب و اقامت كارشناس بعهده خريدار خواهد بود. صدمات و ضايعات ناشي از ضربه، سقوط، حمل ونقل، تماس يا نفوذ آب و مواد شيميايي، آتش يا حرارت زياد، گرد و غبار شديد، رطوبت، نوسانات برق، رعد و برق و حوادث طبيعي، استفاده غلط از دستگاه يا مواردي خارج از سازگاري و استانداردهاي تعيين شده براي دستگاه يا عمل نكردن به دستورالعملهاي ذكر شده در دفترچه راهنماي دستگاه، مواردي هستند که باعث نقض شرايط گارانتي مي شوند. در مواردی که تعمیرات شامل ضمانت نمی گردد کلیه هزینه های مربوطه از خريدار دریافت می گردد.

نحوه سفارش قطعات یدکی دستگاه پاشش پودری به چه صورت است؟

کاربران و دارندگان دستگاه پاشش پودری می توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای دستگاه که در هنگام خرید دستگاه دریافت نموده اند و در صورت عدم دسترسی به آن ، با مراجعه به قسمت دانلود سایت و دریافت نسخه کامپیوتری دفترچه راهنما، تعداد قطعه یدکی مورد نیاز خود را همراه با کد انبار آن به دفتر شرکت اعلام نموده که پس از دریافت ، تائید و تسویه فاکتور، قطعات یدکی مورد نیاز برای ایشان ارسال می گردد.

نحوه پیگیری مراسلات چگونه است؟

پس از تسویه حساب ، کالای مورد نظر مشتری به یکی از روشهای ارسال از طریق باربری، پست و یا حمل و نقل بین شهری انجام شده و شماره پیگیری اعلام می شود.