گروه صنعتی فن آوران

مجری، طـراح و مهندس مشـاور در تجـهیزات خط رنـگ
تامین کننده تجهیزات و مواد اولیه صنعت رنگ پودری

به وبسایت

گروه صنعتی فناوران خوش آمدید

گروه صنعتی فن آوران با سال‌ها تجربه در زمین تامین و تجهیز خط رنگ پودری، یکی از معتبرترین برندها و نام‌های شناخته شده در حوزه رنگ پودری و سایر تجهیزات رنگ صنعتی است. گروه صنعتی فن‌آوران با هدف بومی‌سازی و کاهش نیاز و وابستگی بدنه صنعت کشور به متخصصان بین‌المللی و تامین تجهیزات خط رنگ پودری در ایران، کار خود را در سال 1384 آغاز نمود.

خوشبختانه بعد از گذشت این سال‌ها از شروع کار گروه صنعتی فن آوران، امروز با اطمینان می‌توانیم اعلام کنیم که عمده نیازهای مشتریان در زمینه مشاوره، اجرا، تامین و تجهیز خطوط رنگ در گروه صنعتی فن آوران برآورده شده است و این شرکت قصد دارد تا با رویکرد مثبت به آینده به نوآوری‌های بیشتر در این زمینه اهتمام ورزد.

خدمات گروه صنعتی فن‌آوران

شما ممکن است به دنبال طراحی، اجرا و استقرار خط تولید رنگ پودری در کارخانه یا کارگاه خود باشید. شاید هم برای خطوط تولید خود، نیاز به مواد اولیه مناسب داشته باشید. و یا تنها نیاز دارید از خطوط فعلی رنگ خود به خط رنگ گروه صنعتی فن‌آوران کوچ کنید. در تمام این شرایط، کارشناسان ما در کنار شما هستند تا راهنمایی‌های لازم را بدهند. کافیست با شماره‌های درج شده در وب‌سایت تماس بگیرید.

James Killer

Microsoft Office lead Speaker

event@speaker.com

Fredric Martin

Google Office lead Speaker

event@speaker.com

Henri Robert

Apple Office lead Speaker

event@speaker.com

طراحی و اجرای خطوط رنگ الکترواستاتیک

بزرگترین خط تولید رنگ الکترواستاتیک با 48 دستگاه پاشش پودری ELCOAT و در قالب 6 استند پاشش و یک استند کنترلر مرکزی در ایران فعال است که توسط گروه صنعتی فن آوران تهیه، وارد و مستقر شده است.

تمام مراحل طراحی و تامین این خطوط رنگ پودری توسط متخصصین و مشاوران گروه صنعتی فن آوران انجام شده و این مجموعه آمادگی طراحی و تولید خطوط رنگ پودری شما را نیز دارد. همانطور که در بخش درباره ما، انواع پروژه‌های کوچک و بزرگ خطوط رنگ پودری که در این مجموعه انجام شده را می‌بینید. برای شروع طراحی خط رنگ پودری با مشاوران ما در گروه صنعتی فن آوران در تماس باشید.

تامین مواد اولیه رنگ پودری

تهیه و تامین مواد اولیه خط رنگ پودری همواره یک چالش برای خطوط رنگ بوده است. همانطور که می‌دانید تامین به موقع مواد اولیه ضامن تداوم فعالیت خط تولید است. گروه صنعتی فن‌آوران با تضمین تامین مواد اولیه این اطمینان را برای شما و کسب و کار شما ایجاد می‌کند که بدون هیچ نگرانی در زمینه تامین مواد اولیه، خطوط تولید خود را روشن نگاه دارید.

انتقال از سایر خطوط رنگ پودری به گروه صنعتی فن آوران

یکی دیگر از خدمات گروه صنعتی فن آوران ارائه مشاوره و ایجاد ساز و کار لازم جهت انتقال به خطوط رنگ پودری با تجهیزات ELCOAT است. در صورتی که واحد صنعتی شما نیاز به خدمات انتقال خط رنگ دارد، با مشاوران ما در گروه صنعتی فن آوران در تماس باشید.

آخرین مقالات

دفتر مرکزی گروه صنعتی فن آوران